Перейти до основного вмісту
Lex et Juctitia

Scopus

Scopus  – мультидисциплінарна бібліографічна і реферативна база даних наукових цитувань  та інструмент для відстеження цитованості статей, яка була створена в 2004 році видавничою корпорацією Elsevier (публічний доступ з 2005 року). База даних містить більше 82 млн. документів (наукові рецензовані журнали, матеріали конференцій, серіальні книжкові видання тащо), глибина архіву сягає 1788 року. 

Scopus – один із інструментів в галузі наукометрії, який надає різні метрики для кількісного виміру науки: створено понад 17 млн. авторських профілів та понад  80 тис. профілів установ,  проіндексовано понад 25 тис. назв рецензованих наукових журналів 5 тис., міститься 1,7 млрд наукових цитувань.

На сьогодні в базі даних проіндексовано понад 5500 назв наукових журналів відкритого доступу. Рубрикатор Scopus (ASJC) має 27 базових тематичних розділів, поділених на 335 підрозділів, політематичні статті індексуються одразу в кількох розділах.

За передплатою МОН України у ХУУП імені Леоніда Юзькова триває доступ до бази даних Scopus. Доступ до платформи здійснюється як з локальної мережі університету за фіксованими ІР-адресами, так і віддалено виключно з домену univer.km.ua


Scopus у роботі дослідника


Перевірка доступу до Scopus

Щоб перевірити доступ – перейдіть за посиланням https://www.scopus.com

Якщо відкрилася сторінка пошуку в Scopus – у Вас є доступ.

Якщо сторінка пошуку не відкрилась, будь ласка, виконайте такі дії:

  1. Очистіть історію кешу/історію веб-браузера та закрийте його або спробуйте інший веб-браузер.
  2. Перейдіть на https://www.scopus.com

image-20230326143311-1

image-20230326221801-2

 

image-20230326222327-3


Інформаційно-довідкова система бібліометричних кон’юнктурних досліджень на рівні країн, галузей досліджень «SCIMAGOJR» (організація-генератор: Національна рада досліджень при Університеті Гранади (Іспанія), інформаційне забезпечення – технологічна база системи SCOPUS, режим доступу – безкоштовний, забезпечує визначення SCIMAGO Journal Rank (SJR-індикатор)

Перелік усіх видань, що індексуються у БД Scopus

Перелік українських журналів, які представлені у Scopus та W&S


Використання ресурсу вимагає обов'язкового дотримання наступних умов:

  1. Не дозволяється поширювати та/або передавати третім особам логін/пароль доступу до ресурсу.
  2. Повні тексти документів (статті, книги, розділи тощо) можуть бути роздруковані або збережені тільки для особистого використання з навчальною та дослідницькою метою.
  3. Не дозволяється систематичне завантаження документів або результатів пошуку, зокрема з використанням роботів. У разі недотримання вимог цього пункту, доступ до ресурсу буде припинено для усієї установи.
  4. Не дозволяються передавати документи третім особам ні в електронному, ні в друкованому вигляді.
  5. Не дозволяється комерційне використання результатів досліджень.

 Консультації щодо цифрових ресурсів та інструментів університету Юзькова