Перейти до основного вмісту
Lex et Juctitia

Програмні продукти

Ліцензійне програмне забезпечення

Google Workspace for Education (univer.km.ua)

Office 365 (huup.km.ua)

Google Workspace for Education Fundamentals

Google Workspace for Education Fundamentals (для студентів та викладачів) - інструменти для викладання та навчання, що включає веб-застосунки Classroom, Google Meet, Google Docs, Google Forms і Google Chat. Проект вперше було запущено 28 серпня 2006 року, в університеті з 2010 року. У версіях Google Workspace передбачені корпоративні функції: спеціальні адреси електронної пошти в домені університету (univer.km.ua), 30 Gb хмарної пам'яті для збереження документів і електронних повідомлень, а також техпідтримка телефоном і електронною поштою цілодобово та без вихідних.

Навчаєшся в університеті Юзькова? З аккаунтом Google Workspace for Education Fundamentals доступні наступні ресурси:

Gmail – поштовий сервіс на основі веб-технологій. Всі повідомлення електронної пошти, а також прикріплені файли, в тому числі все те, що міститься у розділах «Спам» і «Кошик» зберігаються на Google Диску. Якщо місце в сховищі закінчиться, то повідомлення, що вам адресовані, відправлятимуться назад відправникам. Щоб отримати більше місця, можна або видалити зайві файли

Google Диск (англ. Google Drive) — сховище даних, яке належить компанії Google Inc., що дозволяє користувачам зберігати свої дані на серверах у хмарі і ділитися ними з іншими користувачами в Інтернеті.

 

GoogleCalendar – сервіс для планування зустрічей, подій, справ із прив'язкою до календаря. Календар відправляє нагадування про події через e-mail і SMS. Ро­бо­та здійснюється у вікні браузера через веб-інтерфейс, одержати доступ до розкладу можна з будь-якого комп'ютера, підключеного до Інтернету (при цьому дані захищені па­ро­лем).

Google Документи, Google Таблиці, Google Презентації та Google Форми – сервіси на основі веб-технологій, у яких Кінцеві користувачі можуть створювати, редагувати й експортувати документи, електронні таблиці, презентації та форми.

 Google Meet – це сервіс для проведення  відеозустрічей із різною кількістю учасників, у якому можна підключатися з телефону самостійно й підключати інших користувачів.


Реєстрація користувачів та додаткові питання щодо ІТ-сервісів університету - https://univer.km.ua/studentu/it-servisy-universytetu

Щось пішло не так? Ви завжди можете звернутись до служби технічної підтримки ХУУП за телефоном: (0382) 71-75-85 (Пн-Пт: 09:00 – 17:00)
або за e-mail:  admin [at] univer.km.ua

Microsoft 365

Microsoft 365 (для студентів та викладачів) – найновіший Office в он-лайн для ПК або Mac, доступ з мобільних пристроїв, зокрема на смартфонах та планшетах Android, iPad® і Windows®.
Навчаєшся в університеті Юзькова? Отримай найповніший пакет Office на свої пристрої безкоштовно! З аккаунтом Microsoft 365 доступні наступні ресурси:

Створюйте документи та вдосконалюйте свій текст за допомогою вбудованих інтелектуальних функцій.

Спростіть складні дані та створіть зручні для читання електронні таблиці.

Легко створюйте вишукані презентації, які виділяються.

Отримай доступ до поштової скриньки обсягом 50 ГБ, листуйся з викладачами та одногрупниками, органiзовуй розклад ваших занять в особистому календарi. Все це з додатком Outlook. Керуйте електронною поштою, календарем, завданнями та контактами в одному місці.

Зберігайте, отримуйте доступ, редагуйте та діліться файлами та фотографіями, де б ви не були.

Інструментарій підтримування спільної роботи MS Teams містить набір інструментів для створення команди для роботи в групі (у ній мають бути зареєстровані студенти і викладачі). Зберіть усіх разом, щоб зустрітися, поспілкуватися, подзвонити та співпрацювати.

Реєстрація користувачів та додаткові питання щодо ІТ-сервісів університету - https://univer.km.ua/studentu/it-servisy-universytetu

Як отримати? Три прості кроки - отримай або віднови свій обліковий запис в Microsoft 365 (домен huup.km.ua).
Обліковий запис в  Microsoft 365 – це твій ключ до його завантаження та активації.
Якщо ти не пам'ятаєш логін або пароль від свого облікового запису – зв'яжись зі службою технічної підтримки ХУУП імені Леоніда Юзькова.

Щось пішло не так? Ви завжди можете звернутись до служби технічної підтримки ХУУП за телефоном: (0382) 71-75-85 (Пн-Пт: 09:00 – 17:00)
або за e-mail:  admin [at] univer.km.ua

ГОТОВІ ДОЄДНАТИСЯ?.

Для того, щоб почати користуватися ЦИФРОВИМИ ІНСТРУМЕНТАМИ  ХУУП, Вам потрібно отримати та активізувати свої університетські акаунти.

Реалізація запропонованого механізму  дистанційне та змішаного навчання дозволила строрити в університеті єдиний інформаційний простір для інтерактивної взаємодії викладача та студента, результати якого залишаються в електронному вигляді і доступні санкціонованому колу осіб.
Запропоновані в рамках механізму регламенти/ програми інтеграції гетерогенних технологій Google Workspace for Education та Microsoft 365 дозволило викладачам і студентам:

  • дистанційно керувати великою кількістю студентів, які фізично розташовані у самих різних місцях;
  • завантажувати в хмарні сховища готові файли, а також створювати їх безпосередньо в середовищі;
  • використовувати посилання на каталоги та Web-сторінки;
  • організовувати середовища інтерактивного спілкування за інтересами;
  • проводити обговорення та диспути, спільну творчу діяльність зі створення інтелектуального продукту;
  • здійснювати контроль знань: завдання, опитування, тести, лекції, семінари;
  • здійснювати диференційовану роботу зі студентами в групах за спеціальностями, за рівнем підготовленості;
  • здійснювати постійний моніторинг всіх дій студентів;
  • здійснювати інформування про майбутні події.