Перейти до основного вмісту
Lex et Juctitia

Економічні науки

image-20230515212726-1Періодичні видання, БД

Періодичні видання
Назва видання (ISSN) Періодичність Місце збереження
Banks and Bank Systems (ISSN 1991-7074, Категорія А) Щоквартально Електронне видання
Economics and Sociology (ISSN 2071-789X, Без категорії) Щоквартально Електронне видання
Financial Markets, Institutions and Risks (ISSN 2521-1242, СумДУ Категорія Б) Щоквартально Електронне видання
Innovative Marketing (ISSN 1816-6326, Категорія А) Щоквартально Електронне видання
Investment Management Financial Innovations (ISSN 1812-9358, Категорія А) Щоквартально Електронне видання
Journal of European Economy (ISSN 2519-190Х, Категорія Б) Щоквартально Електронне видання
Problems and Perspectives in Management (ISSN 1810-5467, Категорія А) Щоквартально Електронне видання
Бізнес Інформ (ISSN 2311-116X, Категорія Б) Щоквартально Електронне видання
Економіка та держава (ISSN 2306-6806, Категорія Б) Щомісяця Електронне видання
Економіка і прогнозування (ISSN 1605-7988, Категорія Б) Щоквартально Електронне видання
Економіка. Фінанси. Право (ISSN 2409-1944, Категорія Б) Щомісяця Електронне видання
Економічний вісник університету (ISSN 2414-3774, Категорія Б) Щоквартально Електронне видання
Ефективна економіка (ISSN 2307-2105, Категорія Б) Щомісяця Електронне видання
Інвестиції: практика та досвід (ISSN 2306-6814, Категорія Б) Щомісяця Електронне видання
Маркетинг і менеджмент інновацій (ISSN 2227-6718 СумДУ, Категорія А) Щоквартально Електронне видання
Механізм регулювання економіки (ISSN 1726-8699 СумДУ, Категорія Б) Щоквартально Електронне видання
Проблеми економіки (ISSN 2311-1186, Категорія Б) Щоквартально Електронне видання
Фінансово-кредитна діяльність: проблеми теорії та практики (ISSN 2310-8770, Категорія А) 6 разів на рік Електронне видання
Тематичні БД

Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України (АРІФРУ) або Stock Market Infrastructure Development Agency of Ukraine (SMIDA) – здійснює організаційне, технічне та ресурсне забезпечення реалізації повноважень Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку. Основною метою діяльності організації є всебічний розвиток інфраструктури фондового ринку України та забезпечення його відповідності світовим стандартам.

Європейський Простір – веб-платформа підтримки громадянського суспільства України, надає інформаційний супровід, ресурсну базу, презентаційний майданчик для громадських організацій.

The Central European Journal Of Social Sciences And Humanities (CEJSH) –центральноєвропейський журнал соціальних та гуманітарних наук (CEJSH) був заснований у Вишеграді 27 жовтня 2004 року відповідно до спільного рішення, прийнятого в Празі 31 жовтня 2003 року президентами Чеської академії наук, Польської академії наук ( PAN), Словацької академії наук та Генерального секретаря Угорської академії наук. електронна база даних з відкритим доступом, що публікує англійські реферати статей та оглядів, що з'являються переважно національними мовами в наукових журналах, присвячених соціальним та гуманітарним наукам в Чеській Республіці, Угорщині, Польщі, Словацькій Республіці, а також в Боснії та Герцеговині, Естонії, Латвії, Литві, Сербії, Словенії та Україні.

EconPapers  - надає доступ до RePEc , найбільшої у світі колекції робочих документів з економіки, журнальних статей і програмного забезпечення ( (1 688 495 статей з 3 050 журналів, близько 40 000 книг та 5 000 програмних продуктів).

Palgrave Macmillan — видавець книг і журналів світового рівня з більш ніж 175-річним досвідом роботи в гуманітарних і соціальних науках. Видає підручники, журнали, монографії, професійні та довідкові матеріали в друкованому та електронному вигляді.

RePEc ( Research Papers in Economics ) – це ініціатива, спрямована на покращення поширення досліджень в економіці . Мета - зробити дослідження доступнішими як для авторів, так і для читачів. RePEc — це краудсорсинговий проект: а) тисячі людей і організацій вносять базові дані, б) основна команда учасників керує системою, і в) організації-спонсори забезпечують інфраструктуру. Таким чином, ініціатива RePEc не має центральних витрат, тому може надавати всі послуги безкоштовно для всіх. 

World Bank Databases – бази даних Світового банку у вільному доступі: World Development Indicators (WDI), Global Development Finance (GDF), Africa Development Indicators (ADI), Global Economic Monitor (GEM) та багатьох інших. Каталог даних створений для того, щоб полегшити пошук, завантаження, використання та обмін даними про розвиток Світового банку. Він включає дані з мікроданих Світового банку, фінансових і енергетичних платформ даних, а також набори даних з відкритого каталогу даних.

Передплачені БД

Scopus

Web of Science

Research4Life

ScienceDirect

Coursera

Udemy

Labster

Універсальні БД

Наукова періодика України – каталог журналів за тематикою та загальнодержавна технологічна платформа, яка забезпечує публікації та післяпублікаційної підтримку наукових періодичних видань України. Ресурс розвивається на засадах партнерства видавців та бібліотек України. Містить журнали України з історії, економіки, культурології, медицини, мистецтвознавства, педагогіки, політології, технічних наук, фізики та математики, філології, філософії.

ScienceDirect –  одна з найбільших онлайн колекцій опублікованих наукових досліджень. Належить голландському видавництву Elsevier. Колекція містить майже 12 мільйонів елементів контенту з більш ніж 3500 журналів і понад 34000 електронних книг, довідників, наукових збірників. На основі ScienceDirect у 2002 році було створено базу даних Scopus.
Статті згруповано в чотири основні розділи:
фізичні і технічні науки;
природничі науки;
медичні науки;
соціальні і гуманітарні науки.
Для налаштування доступу скористайтеся Інструкцією 

Research4Life - міжнародна платформа науково-технічної, природничої, медичної та суспільно-політичної літератури. Через портал Research4Life надається доступ до електронних колекції книг і журналів міжнародних видавництв ElsevierSpringer NatureJohn Wiley & SonsTaylor & FrancisEmeraldSage PublicationsOxford University Press, Cambridge University PressIOP Publishing та інш.

UNdata – об’єднує основні бази даних Організації Об'єднаних Націй. Система UNdata містить бази даних, таблиці та глосарії, які вміщують більше 60 мільйонів записів, охоплюють широке коло тем, зокрема сільське господарство, освіту, зайнятість, енергетику, навколишнє середовище, охорону здоров'я, ВІЛ/СНІД, злочинність, Human Development, промисловість, інформаційні та комунікаційні технології, National Accounts, населення/біженці, туризм, торгівлю, а також Millennium Development Goals indicator.

Open Access Infrastructure for Research in Europe (OpenAIRE) – база даних, спрямована на зберігання й поширення наукових статей з таких галузей знань, як енергетика, навколишнє середовище, здоров’я, когнітивні системи взаємодії, електронні інфраструктури, соціально-економічні й гуманітарні науки. Також OpenAIRE – це проект доступу до результатів здійснених на території європейських держав наукових досліджень, зокрема до тих, які фінансуються Європейським Союзом, Європейською комісією, а також проводяться в рамках програми "Горизонт-2020".

OAPEN (Open Access Publishing in European Networks) – міжнародний проект відкритого доступу до монографій в галузі гуманітарних та соціальних наук. Повні тексти в pdf форматі. База даних підтримується консорціумом університетських наукових видавництв Європи, надає доступ до понад 700 найменувань книжок англійською та іншими європейськими мовами з суспільствознавства, соціології, економіки, юриспруденції, історії, філології, мовознавства, мистецтва. OAPEN містить монографії  англійською, німецькою, італійською мовою, тощо.
OAPEN сприяє та підтримує перехід до відкритого доступу для академічних книг, надаючи послуги відкритої інфраструктури зацікавленим сторонам у науковій комунікації. Ми працюємо з видавцями, щоб створити колекцію книг із відкритим доступом із контрольованою якістю та надавати послуги видавцям, бібліотекам і спонсорам досліджень у сферах розміщення, депонування, забезпечення якості, розповсюдження та цифрового збереження.

Journals4Free – портал журналів відкритого доступу. Понад 7000 назв академічних журналів! Пошук можна здійснювати за категоріями, мовою, чи присутністю в базах даних.

Directory of Open Access Journals (DOAJ) – безкоштовний доступ до повнотекстових рецензованих наукових журналів з усіх галузей знань та різними мовами. 80 мов, 131 країна, 19209 журналів, 8776573 статтті.

Бібліографічні БД

OAIster – каталог мільйонів записів, представляє відкритий доступ до цифрових ресурсів. OAIster "збирає" описову інформацію (метадані) з колекції відкритого доступу по всьому світу, використовуючи OAI-PMH (the Open Archives Initiative Protocol for Metadata Harvesting). Відкритий доступ.

Online Computer Library Center, Inc. (OCLC) – некомерційний, членський бібліотечний сервіс та науково-дослідна організація, що спеціалізується з суспільними цілями на розширенні доступу до інформації у світі.

WorldCat – бібліографічна база даних, яка налічує понад 240 млн записів всіх видів творів на 470 мовах світу. База створюється спільними зусиллями більш ніж 72 тис бібліотек з 170 країн світу в рамках організації Online Computer Library Center.

 
 Інтернет ресурси

 

Бібліотеки, каталоги, архіви, репозитарії

 

Топові бібліотеки України

Національна бібліотека України ім. В.І. Вернадського - головна всеукраїнська книгозбірня, загальнодержавний комплексний бібліотечно-інформаційний, науково-дослідний, науково-методичний та культурно-просвітницький центр, найбільше за обсягом документно-інформаційних ресурсів книгосховище України. Одна з найбільших національних бібліотек світу. Підпорядкована НАН України, входить до її Відділення історії, філософії й права. Як особливо цінний об’єкт культури перебуває під охороною держави.
03039, Київ-39, Просп.40-річчя жовтня,3

Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого - провідний державний культурний, освітній, науково-інформаційний заклад. Це загальнодоступна установа з універсальними за змістом фондами, яка обслуговує найширші верстви населення. Заснована 1866 року. Від початку діяльності:
фонд - 319 книг у 667 томах; штат - 2 службовця. 2022 р. – фонд майже 5 млн. примірників; штат 425 осіб/
01001, Київ-1, вул. Грушевського, 1

НАЦІОНАЛЬНА історична бібліотека України - є Всеукраїнським депозитарієм історичної літератури та методичним центром в галузі історико-краєзнавчої бібліотечної діяльності і наукової бібліографії з історії України. Фонд Бібліотеки складає понад 700 000 одиниць зберігання.
01015, Київ-15, вул. Січневого повстання, 21, Лавра, корп.24

Одеська національна наукова бібліотека- найстаріша публічна бібліотека України, заснована в 1829 році, що володіє 5.4 млн документів.
65026, Одеса-26, вул. Пастера, 13

Харківська державна наукова бібліотека ім. В.Г. Короленка - гуманна місія Харківської державної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка триває з 1830 р. – часу заснування як Харківська губернська публічна бібліотека. Її відкриття стало можливим завдяки підтримці харківського дворянства, а фонди складено з благодійних пожертв. ФОНД ПРИМІРНИКІВ 846 у 1834 році, 7206942 у 2022 році.
61003, Харків-3, пров. Короленка, 18

Державна науково-технічна бібліотека України- одна з найбільших бібліотек країни з унікальним багатогалузевим фондом науково-технічної літератури і документації, що нараховує майже 16 мільйонів примірників документальних джерел інформації.
ДНТБ України забезпечує створення, функціонування та адміністрування Національної електронної науково-інформаційної системи “URIS”, відповідає за її наповнення, накопичення, зберігання, нормалізацію та обробку даних.
Одним з актуальних напрямків діяльності ДНТБ України є забезпечення створення, безперебійного функціонування та адміністрування електронних науково-інформаційних ресурсів, в тому числі Open Ukrainian Citation Index (OUCI) – пошукової системи і бази даних наукових цитувань.
ДНТБ України забезпечує наукові установи, заклади вищої освіти та користувачів бібліотеки доступом до вітчизняних та світових електронних баз даних наукової інформації.
03680, МСП, Київ-680, вул. М. Горького, 180

Наукова бібліотека ім. М. Максимовича Київського національного університету ім. Т. Шевченка - одна з найстаріших бібліотек України. Вона була заснована спільно з університетом у 1834 р. Основу книжкового фонду бібліотеки склала так звана «Кременецька колекція». У 1940 році бібліотека отримала звання «Наукова» і стала самостійною адміністративною одиницею. 3 квітня 1994 р. бібліотеці присвоєно ім'я першого ректора Київського університету М. Максимовича .
Сьогодні це велика бібліотека з фондом понад 3,5 млн примірників і займає понад 6000 м.кв. Є 17 відділів абонементу та 15 читальних залів на 1921 користувачів (разом з бібліотеками факультету та кабінетами характерної літератури).
01601, Київ-601, МСП, вул. Володимирська, 58

Наукова бібліотека Національного університету „Києво-Могилянська академія”- інформаційний, навчальний, науково-дослідний, культурно-освітній, просвітницький підрозділ Національного університету «Києво-Могилянська академія». Бібліотека НаУКМА – це мільйонна колекція друкованих та електронних видань: наукова, навчальна, довідкова література, періодика тощо. Вагома частина книжкового фонду – література іноземними мовами, переважно англійською.
04070, Київ-70, вул. Сковороди, 2

Державна наукова архівна бібліотека  України- створена у січні 1972 р. на базі бібліотечних фондів Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України, Центрального державного історичного архіву України у м. Києві, Центрального державного архіву кінофотофонодокументів України.
03110, Київ-110, вул. Солом’янська, 24

Бібліотека НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ - 
03057, Київ-57, вул. Е.Потьє, 20

Бібліотека Наукового Товариства ім. Шевченка (Нью-Йорк) - налічує понад 30 000 книжок із багатьох галузей, зокрема літератури, науки, музики, мистецтва та кіно, а також велику колекцію журналів і періодичних видань, які видає українська діаспора в США. Бібліотечна колекція рідкісних книжок, пов’язаних з Україною, містить томи, які датуються 1796 роком. Серед прикладів колекції – перше видання « Кобзаря » Тараса Шевченка (1880), французький переклад збірки оповідань « Маруся» Марко Вовчок (1878) та проект дебютної збірки поезій Соняшні кларнети(1918) Павла Тичини.
Поштова адреса: Наукове товариство імені Шевченка 63 4th Ave
New York, NY 10003-5202

Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека- провідний інформаційний, просвітницький, культурний центр Хмельниччини, депозитарій краєзнавчих видань, одне з найбільших книгосховищ регіону, інформаційно-методичний та координаційний центр з питань бібліотекознавства і книгознавства для бібліотек усіх систем та відомств області. Фонд бібліотеки є універсальним за змістом, станом на 01.01.2016 року налічує близько 650 тисяч примірників книг, журналів, комплектів газет, документів на нетрадиційних носіях інформації, близько 7 тисяч примірників рідкісної і цінної літератури ХVІІІ – ХХ ст.
29000, Хмельницький,  вул. Героїв Майдану, 28

Державна науково-педагогічна бібліотека ім. В.О. Сухомлинського - наукова установа з питань галузевого бібліотекознавства, бібліографознавства, книгознавства, інформаційної діяльності, педагогічного джерелознавства, біографістики та історії освіти; національне галузеве книгосховище, всеукраїнський центр із питань бібліотечно-бібліографічного й науково-інформаційного забезпечення спеціалістів у галузі освіти, педагогіки та психології; депозитарій педагогічної й психологічної літератури, галузевий центр міжбібліотечного абонемента (МБА), координаційний, науково-методичний центр мережі освітянських бібліотек МОН України та НАПН України.
Україна, 04060 м. Київ - 60, вул. М.Берлинського, 9  

Бібліотека Верховної Ради України - на 1 січня 2023 року парламентський інформаційно-документний фонд становив близько 73 246 примірників документів зберігання (включаючи 7 752 одиниць зберігання іноземними мовами). Електронний (повнотекстовий) ресурс - 50916 документів (книги, брошури, публікації періодичних видань, переклади законодавчих актів зарубіжних країн).
Україна, 01008, Київ-8, вул. М.Грушевського, 18/2 (під`їзд № 9, перший поверх)

Львівська національна наукова бібліотека України імені В. Стефаника- є державною неприбутковою науковою установою, заснованою на державній власності, що перебуває у віддані Національної академії наук України та входить до складу Відділення історії, філософії та права НАН України та діє на підставі Статуту.  книгозбірні зберігається одне з найвагоміших у світі зібрань україніки — рукописні та друковані видання XI — початку XX ст.; унікальні колекції інкунабул (51 од. зб.), палеотипів ( 867 од. зб.), стародруків (близько 120 тис. од. зб.); особові архівні фонди XVIII — XX ст.; українська й іншомовна періодика ХІХ — першої половини ХХ ст. (понад 3 млн од. зб.); картографічні видання XVI — XVIII ст. (понад 22 тис. од. зб.). Окрім того, Львівська національна наукова бібліотека України імені В. Стефаника — єдина в Україні книгозбірня, у фонді якої зберігаються  твори українського та світового мистецтва — гравюри, скульптури, рисунки, акварелі, гуаш, фотографії, а також найбільша в Україні колекція нотних творів вітчизняних і зарубіжних композиторів (понад 500 тис. од. зб.).
Україна, 79000, Львів, вул. Стефаника 2

Науково-педагогічна бібліотека м. Миколаїва - сучасний центр підтримки фахових інформаційних потреб науково-педагогічних, педагогічних та управлінських кадрів, студентів, учнівської молоді, а також сприяння підвищенню їх професійного, духовного і культурного рівня. Бібліотека відкрита для тих, хто вчиться і навчає, чиїм девізом є: “Навчання протягом усього життя”.
Україна, 54001, м. Миколаїв, вул. Адміральська, 31

Бібліотека імені Л. Каніщенка Західноукраїнського національного університету - історія бібліотеки починалася вона у 1966 році, коли у м. Тернополі було відкрито відділення фінансово-економічного факультету Київського інституту народного господарства, з 1971 року — бібліотека Тернопільського фінансово-економічного інституту, з 1989 року — бібліотека Тернопільського інституту народного господарства, з 1994 року — бібліотека Тернопільської академії народного господарства, з 2005 року — бібліотека Тернопільського державного економічного університету. У 2006 році університет отримав статус Національного, а бібліотека у його структурі постала у новій функціональній якості.
Україна, 46000 , м. Тернопіль, м-н Перемоги, 3, корп. №3

Чернівецька обласна універсальна наукова бібліотека імені М. Івасюка - інформаційний ресурс обласної наукової бібліотеки складає 588 тис. одиниць документів на традиційних та електронних носіях, 78,1 тис. одиниць періодичних видань, фонд цінних та рідкісних видань, що складає – 11,4 тис. прим., з яких більше третини – раритетні унікальні видання в кількості – 3,7 тис. одиниць зберігання, дороговартісні ілюстровані альбоми, наукові і художні видання, дві колекції видань англійською мовою «The Millenium Library» – 249 прим., отриманих в дарунок за проектом «Бібліотека тисячоліття від Британської Ради в Україні» та «Encyclopedia Americana» від Посольства США в Україні.

Наукова бібліотека Черівецього національного університету імені Ю. Федьковича - 
  заснована в 1852 році як Крайова бібліотека, перша публічна бібліотека на Буковині, від 1875 р. (року заснування Чернівецького університету) – університетська бібліотека. Загальний фонд бібліотеки нараховує понад 2,6 млн. примірників. Серед них: 1,125 тис. примірників наукової літератури, 171 тис. підручників та навчальних посібників, 648 тис. примірників журналів, 96 тис. примірників художньої літератури. Фонд зарубіжних видань налічує 376 тис. творів.

Наукова бібліотека НПУ ім. Драгоманова - бібліотека має різноманітні ресурси для задоволення навчальних, дослідницьких, наукових потреб студентів і викладачів університету.
Україна, 01030, м. Київ-30, вул. Пирогова, 9

Наукова електронна бібліотека періодичних видань НАН України – бібліотека відкритого доступу і передбачає безкоштовний доступ читачів до наукової інформації в Інтернет з правом читати, завантажувати, копіювати, розповсюджувати, друкувати, проводити пошук, посилатися на повнотекстові статті, індексувати, тобто використовувати її з законною ціллю без фінансових, юридичних і технічних перешкод. На сьогодні налічує 6 500 назв видань.

Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського НАН України -  відкритий доступ до наукових журналів та збірників наукових праць, виданих в Україні, містить понад 35 000 назв видань.

Електронна бібліотека Міжнародного валютного фонду (МВФ) – надає доступ до періодичних видань, книг, робочих документів та досліджень МВФ, даних та статистичних інструментів МВФ. Інформація щодо макроекономіки, глобалізації, розвитку, торгівлі, демографії, економіки країн, що розвиваються та багато іншого.

Open Library – каталог книжок, що коли-небудь видавалися. Функціонує за принципом Вікіпедії – створення окремої сторінки для окремої книги самими користувачами. Крім каталогу книг, ресурс надає вільний доступ до електронних книг (сьогодні – більше 1 мільйона назв).

Open Textbooks Library – доступ до відкритої бібліотеки безкоштовних, рецензованих та ліцензованих підручників.

E-Books Directory – безкоштовний веб-ресурс, з якого можна завантажити книги, документи, лекції, технічні документи. Ресурс містить посилання на більш ніж 1780 електронних книг, перерахованих у 392 категоріях, в тому числі з бізнесу, комп'ютерних наук, техніки, гуманітарних наук, літератури, медицини і багато іншого. Цей ресурс тепер доступний для мобільних пристроїв з невеликим розміром екрана.

The Directory of Open Access Repositories (OpenDOAR) – пошук достовірної наукової інформації у відкритих репозитаріях у всьому світі, який підтримується службою SHERPA Університету Ноттінгема. Надає можливості пошуку наукових матеріалів за різними галузями знань у понад 2 600 е-архівах.

Національний репозитарій академічних текстів - загальнодержавна розподілена електронна база даних, в якій накопичуються, зберігаються і систематизуються академічні тексти. Призначення Національного репозитарію – зробити максимально доступною для суспільства наукову інформацію України і світу, що сприятиме розвитку освітньої, наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності, шляхом поліпшення доступу до академічних текстів та сприяння академічній доброчесності.

Пошукові системи

Google Scholar – вільно доступна пошукова система, яка індексує повний текст наукових публікацій всіх форматів і дисциплін. Google Scholar включає статті, що опубліковані в журналах, зберігаються в репозиторіях або знаходяться на сайтах наукових колективів чи окремих вчених.

Google Books – сервіс повнотекстового пошуку по книгам, оцифрованих компанією Google (понад 10 мільйонів книг із найбільших бібліотек США). Бібліотека пропонує мільйони відмінних видань, з якими можна ознайомитися або прочитати їх абсолютно безкоштовно.

Metasearch Search Engine – сервіс пошуку (діє від 1998 р.) у понад 300 світових журналах та виданнях у галузі управління, економіки, інформатики, техніки, освіти, спорту, мистецтва тощо.

Microsoft Academic Search – науковий пошуковий портал від Microsoft Corporation, який було розроблено для того, щоб дослідити зв'язки між вченими, науковцями, студентами та їх науковими дослідженнями.

RefSeek – пошукова система для студентів та дослідників, проводить пошук серед веб-сторінок, книг, енциклопедій, журналів і газет.

Science.gov – онлайнова пошукова система, що охоплює більш ніж 60 баз даних та понад 2200 окремих сайтів з 15 федеральних агентств, які пропонують 200 мільйонів сторінок інформації авторитетних наукових установ США, зокрема результати досліджень і розробок.

ScienceResearch.com – наукова пошукова система, яка здійснює повнотекстовий пошук у журналах багатьох великих наукових видавництв (Elsevier, Highwire, IEEE, Nature, Taylor & Francis та ін.). Шукає статті та документи у відкритих наукових базах даних: Directory of Open Access Journals, Library of Congress Online Catalog, Science.gov, Scientific News.

WorldWideScience.org – глобальна наукова пошукова система, яка здійснює пошук інформації по національних та міжнародних наукових базах даних та порталах.

Yahoo – англомовна пошукова система, яка має найбільш розвинену структуру каталогів і різних сервісів. Сотні тисяч різних Internet-ресурсів впорядковуються за 14 основними рубриками, кожна з яких має кілька підрубрик з більш вузькою тематикою.

Мета – повнотекстовий пошук по серверам України та закордонним українським серверам, з урахуванням морфології української, російської та англійської мов. Фінансові та комп'ютерні новини, погода, маркетингові дослідження українського Інтернету.

EconBiz – пошуковий портал з відкритим доступом з економіки і бізнес-досліджень, який фінансується Німецьким дослідницьким фондом (DFG) і функціонує за підтримки національної бібліотеки з економіки (ZBW).

Соціальні мережі

Academia.edu – соціальна мережа для співпраці вчених. Мережа може використовуватися для того, щоб ділитися з іншими своїми статтями, відстежувати їхнє цитування і стежити за новинами досліджень і розробок за іменами й ключовими словами. Позиціонується як універсальна мережа для представників усіх сфер науки.


  Організації, статистичні дані

Статистичні дані

Державна служба статистики України  спеціально уповноважений центральним органом виконавчої влади в галузі статистики, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра економічного розвитку і торгівлі та який реалізує державну політику у сфері статистики.

Головне управління статистики у Хмельницькій області - територіальний орган Держстату України, що в межах наданих повноважень здійснює реалізацію державної політики у сфері статистики.

Е-Data – державний веб-портал бюджету для громадян. Це найбільша база публічних фінансів в Україні.

Національний банк України – емісійний центр, проводить єдину державну політику в галузі грошового обігу, кредиту, зміцнення грошової одиниці України – гривні. Регулює та наглядає за діяльністю комерційних банків в Україні.

Quandl – відкрита платформа, яка забезпечує доступ до більш ніж 9 мільйонам безкоштовних наборів даних. Quandl має величезну кількість статистичних та економічних даних з будь-якої точки світу. Quandl може миттєво отримувати дані в форматах Excel, CSV, text, JSON, XML з 500 джерел, має в даний час API Quandl packages для R, Python, Matlab, Excel, Stata, Maple, C #, EViews, Java, C / C ++, .NET, Clojure і Julia. Щоб завантажити дані з Quandl без будь-яких обмежень, необхідно зареєструватися на сайті, для того щоб отримати доступ.

The United Nations Statistics Division, UNSD  (Статистичний відділ Організації Об’єднаних Націй) – прагне до просування глобальної статистичної системи. Збирає та поширює глобальну статистичну інформацію, розробляє стандарти та норми для статистичної діяльності та підтримує зусилля країн, спрямованих на зміцнення національних статистичних систем.

The World Bank Group (Світовий банк) – група Світового банку координує роботу зі статистики та даних і підтримує ряд макро-, фінансових та галузевих баз даних.

International Statistical Institute (ISI) – найстаріша міжнародна статистична асоціація з консультативним статусом при економічній та соціальній Раді Організації Об'єднаних Націй.

IMF DATA  МВФ публікує ряд даних про кредитування, обмінні курси та інші економічні і фінансові показники. 

National Bureau of Economic Research, NBER (Національне бюро економічних досліджень) – широкий спектр соціально-економічних даних Національного бюро економічних досліджень.

Organisation for Economic Cooperation and Development, OECD (Організація економічного співробітництва та розвитку, ОЕСР)  – об'єднує 35 країн-членів і надає урядам цих країн рекомендації по вивченню, розробці та покращенню соціально-економічної політики. Статистичні дані ОЕСР є першочерговим пріоритетним джерелом для урядів та неурядових фінансових, економічних, інвестиційних, промислових установ.

European Bank for Reconstruction and Development in Ukraine (Європейський банк реконструкції та розвитку в Україні) – економічні групи публікують ряд макроекономічних та структурних даних, дані опитувань, що відносяться до країн членів ЄБРР. 

Eurostat – статистичне відомство у рамках Європейської Комісії.

Міжнародні та урядові організації

Верховна Рада України  вищий законодавчий орган країни, який розробляє і приймає закони та інші законодавчі акти щодо регулювання економіки в цілому та окремих її сфер.

Адміністрація Президента України  здійснює організаційне, правове, консультативне, інформаційне, експертно-аналітичне забезпечення діяльності Президента.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України  центральний орган виконавчої влади України, що формує та реалізує державну політику в сферах економіки та торгівлі.

Державна служба експортного контролю України

Державна служба статистики України

Державне агентство резерву України

Міністерство фінансів України – головний орган у системі центральних органів виконавчої влади України з фінансових питань.

Державна казначейська служба України

Державна фіскальна служба України

Державна служба фінансового моніторингу України

Національний банк України – емісійний центр, проводить єдину державну політику в галузі грошового обігу, кредиту, зміцнення грошової одиниці України – гривні. Регулює та наглядає за діяльністю комерційних банків в Україні.

Антимонопольний комітет України – державний орган зі спеціальним статусом, що має забезпечувати державний захист конкуренції у підприємницькій діяльності та у сфері державних закупівель.

Міністерство цифрової трансформації - забезпечує: формування та реалізацію державної політики у сфері цифровізації, цифрової економіки, цифрових інновацій, електронного урядування та електронної демократії, розвитку інформаційного суспільства.

Є-Data – це офіційний державний інформаційний портал у мережі Інтернет, на якому оприлюднюється інформація про використання публічних коштів та реалізується ідея "Прозорого бюджету". 

Пенсійний фонд України – центральний орган виконавчої влади, що здійснює керівництво та управління солідарною системою загальнообов'язкового державного пенсійного забезпечення.

Рахункова палата України – орган фінансово-бюджетного контролю, який утворюється Верховною Радою України, підпорядкований і підзвітний їй. Працює самостійно і незалежно від інших органів держави.

Фонд державного майна України – центральний органом виконавчої влади із спеціальним статусом, що реалізує політику у сфері приватизації, оренди, використання, відчуження, управління державного майна і корпоративних прав держави, а також регулює професійну оціночну діяльність в Україні.

American Economic Association (АЕА) – організація вчених-економістів, що виникла в 1885 році за ініціативою американського економіста Річарда Елі. Видає ряд журналів, в тому числі The American Economic Review, Journal of Economic Literature, Journal of Economic Perspectives і ін. Асоціація підтримує Інтернет-портали Resources for Economists on the Internet і EconLit.

European Bank for Reconstruction and Development (Європейський банк реконструкції та розвитку, Євробанк, ЄБРР) – міжнародний фінансово-кредитний інститут, який надає допомогу країнам від Центральної Європи до Центральної Азії для проведення ринкових реформ, активного інтегрування економік цих країн у міжнародні господарські зв'язки. 

European Bank for Reconstruction and Development in Ukraine (Європейський банк реконструкції та розвитку в Україні) – надає Україні комплексний пакет підтримки для сприяння його стабілізації та закріплення реформ.

International Bank for Reconstruction and Development, IBRD (Міжнародний банк реконструкції і розвитку, МБРР) – основна кредитна установа Світового банку. Кредитує проекти економічного розвитку.

International Development Association, IDA (Міжнародна асоціація розвитку, МАР) – діяльність спрямована на допомогу країнам, що розвиваються, через заохочення розвитку приватного сектора, мобілізації внутрішніх і зовнішніх джерел капіталу.

International Finance Corporation, IFC (Міжнародна фінансова корпорація) – сприяє економічному зростанню країн, що розвиваються, через заохочення приватного підприємництва у виробничому секторі.

International Monetary Fund, IMF (Міжнародний валютний фонд, МВФ) – спеціальне агентство Організації Об'єднаних Націй засноване з метою регулювання валютно-кредитних відносин країн-членів і надання їм допомоги.

Microdata Library – служба, створена для полегшення доступу до мікроданих, які надають інформацію про людей, які живуть в країнах, що розвиваються, їх установи, навколишнє середовище, їх громади і функціонування їх економіки.

National Bureau of Economic Research,  NBER (Національне бюро економічних досліджень) – американська приватна некомерційна дослідницька організація з проведення і поширення між державними політиками, бізнес-професіоналами і науковим співтовариством об'єктивних знань з економічних досліджень.

Organisation for Economic Cooperation and Development, OECD (Організація економічного співробітництва та розвитку, ОЕСР) – об'єднує 35 країн-членів і надає урядам цих країн рекомендації по вивченню, розробці та покращенню соціально-економічної політики.

Organization for Security and Cooperation in Europe, OSCE (Організація з безпеки і співробітництва в Європі, ОБСЄ) – найбільша регіональною організацією, яка об'єднує 57 держав Європи, Центральної Азії і Північної Америки з метою розвитку політичного діалогу і співпраці у сфері безпеки в усіх її вимірах:  військово-політичному, економіко-природоохоронному і гуманітарному.

The World Bank Group (Світовий банк) – одна з найбільших у світі організацій, що надають допомогу з метою розвитку.

Громадські організації

Фонд підтримки реформ в Україні – незалежна, неурядова, громадська організація, яка здійснює свою діяльність з січня 2015 року. Мета діяльності фонду – сприяти розвитку України та зростанню благополуччя її громадян шляхом надання підтримки у розробці та впровадженні реформ в Україні.

Український союз промисловців і підприємців –  громадське об'єднання, куди увійшли представники великого, середнього та малого бізнесу, традиційні для країни підприємства,  заводи зі столітньою історією та еліта новітніх високих технологій, експортери та виробники продукту для внутрішнього ринку.

Project Management Institute Ukraine (PMI) або Інститут Проектного Менеджмента в Україні – офіційне представництво міжнародної некомерційної організації Project Management Institute (PMI).

Спілка економістів України – добровільне громадське об’єднання вчених-економістів, наукових та інженерно-технічних працівників підприємств і установ різних галузей економіки, працівників державних органів та органів місцевого самоврядування, фінансових і банківських установ, викладачів, аспірантів і студентів вищих навчальних закладів економічного профілю, а також представників колективних членів.

Торгово-промислова палата України (ТПП України) – недержавна неприбуткова самоврядна організація, яка на добровільних засадах об’єднує юридичних осіб та громадян України, зареєстрованих як підприємці, а також їх об`єднання.

Українська Асоціація Інвестиційного Бізнесу (УАІБ) – недержавна організація учасників фондового ринку.

"Українська Асоціація Маркетингу" (ГО "УАМ") – всеукраїнська громадська організація. У своїй діяльності дотримується Стандартів якості маркетингових досліджень УАМ-СОУ 91.12.0-21708654-001-2002, Настанов і Директив ESOMAR.

Українська бізнес асоціація - Бізнес100 – організація, яка власноруч творить чесний бізнес в Україні. Мета організації – кооперація українських бізнесменів. 

"Українське об’єднання ринків капіталу" – громадська спілка, створена для захисту прав, свобод та інтересів учасників ринків акціонерного та боргового капіталу.